Başkanın Mesajı

Değerli oda üyelerimiz, değerli esnafımız.

Antalya Oto Tamirciler Odası yeni bir döneme, yeni bir anlayışa, yeni bir yapılanmaya merhaba diyor.

Üyelerimize öncelikli hizmet anlayışı ile üyelerimizi oda bünyesinde sanal dünya ile buluşturuyor, teknolojiye ayak uyduruyor. Sizlerin taktiri ile göreve gelen ben ve yönetim kurulum, yine sizler için düşündüğü bir çok projeyi buradan yayınlayacak, gelişmeleri an ve an buradan aktaracak.

Antalya Oto  Tamirciler Odasının resmi web sayfası olan www.antalyaototamircilerodasi.com; haber bölümü, hizmetlerimiz bölümü, yönetim kurulumuz, mevzuatımız, ziyaretçi defterimiz ve siteye avantaj katan pek çok kullanışlı yönlendirme butonları ile yayın hayatına başladı.

Siz değerli üyelerimiz şikayet ve isteklerinizi telefon numaralarımızdan olduğu gibi, mail adresimizden de iletebilecek, ayrıca odamızın sizlere sunmuş olduğu tüm çalışmaları buradan takip edebileceksiniz.

Web sitemiz esnafımıza da çeşitli avantajlar sunuyor. Esnafımız işletmelerini sitemize ekleyerek müşterilerinin kendilerini daha iyi bulmasını sağlayabilirler.

Esnafımız için faydalı olacağını düşündüğümüz web sitemiz ve daha pek çok projede siz değerli esnafımız ile buluşmak dileğiyle.


Antalya Oto Tamirciler Odası Başkanı
Mehmet BUCAK