MOBİL EVRAK ARACI, AYAĞINIZA GELDİ!

MOBİL EVRAK ARACI, AYAĞINIZA GELDİ!

Antalya Oto Tamirciler Odası, hayata geçirdikleri Mobil Evrak Aracı Uygulaması ile üyelerinin evrak işlemlerini odaya gelmelerine gerek kalmadan gerçekleştiriyor.

Antalya Oto Tamirciler Odası, üyelerine özel verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Oda tarafından, üyelerin evrak işlerini kolayca çözüme ulaştırmak amacıyla, ‘Mobil Evrak Aracı’ uygulamasını hayata geçirdi.  Esnafın büyük bir yükünü üzerinden alan üyeler tarafından büyük ilgi görüyor.

BÜYÜK KOLAYLIK
Bu uygulama ile özellikle merkez ilçelerde odaya kayıtlı üyelerin işlemleri, odaya gelmesine gerek kalmadan gerçekleştiriliyor. Vakit yetersizliği ve uzak mesafe gibi nedenlerden dolayı odaya gelmeye fırsat bulamayan üyeler, bu hizmet ile ayrıca yakıt ekonomisi, zaman ekonomisi ve hatta Antalya trafiğine yük olmayarak pek çok faydayı oda sayesinde kazanmış oluyor.

ESNAFIN ÇOK İŞİNE YARAYACAK!
Çok sayıda esnafın üye olduğu Antalya Oto Tamirciler Odası’nın Mobil Evrak Aracı, gün içerisinde işyerinden ayrılamayan esnafın da kurtarıcısı oluyor. Çeşitli sebeplerden ötürü işyerinde bulunmak zorunda olan esnafın evrak işlerine bu uygulama ile çözüm sağlanıyor.


EK ÜCRET ALINMIYOR!
Mobil Evrak Aracı Uygulaması ile ilgili bilgilendirme bulunan Antalya Oto Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Bucak, oda için aldıkları araçla hayata geçirdikleri bu proje kapsamında esnafın ayağına kadar giderek, evrak işlemlerinde büyük bir kolaylık sağladıklarını belirtti.

 Uygulamadan yararlanmak isteyenlere müjdeli haberi de veren Başkan Bucak, oda üyelerine özel verilen evrak servisinden varsa evrak bedeli dışında herhangi bir ek ücret alınmadığını da ekledi.


Paylaş: